Gizlilik Politikası

boyserservis.com internet sitesini kullanan her kullanıcı aşağıda belirtilen maddeleri kabul etmiş sayılır:

  • boyserservis.com sitesinin tüm marka, tescil, kullanım ve içerik hakları saklıdır.
  • boyserservis.com internet sitesi içeriğinde bulunan tüm yazılım kodu, tasarım, resim, logo ve diğer benzeri içeriklerin (üçüncü şahıslardan sağlanan içerikler hariç) yazılı izin alınmadan kullanılması ve kopyalanması kanunen yasaktır.
  • boyserservis.com.'a üye olan veya sipariş veren kullanıcılar verdikleri tüm bilgilerin (ad, soyad, telefon, adres, v.b.) doğruluğunu taahhüt ve garanti ederler. Ayrıca kullanıcılar kendi şifrelerinin güvenliğinden ve başka kişilerle paylaşılmamasından sorumludurlar. Kullanıcı hatası nedeni ile bu şifrelerin başka kişiler tarafından ele geçirilmesinden doğacak problemlerde boyserservis.com.tr sorumluluk kabul etmemektedir.
  • boyserservis.com'a üye olan kullanıcılar, boyserservis.com.tr tarafından e-posta yolu ile gönderilen çeşitli bildirim mesajlarının (örnek: sipariş onayı, kargo bilgisi, v.b.) kendi e-posta adreslerine gönderilmesini kabul etmiş sayılırlar.
  • boyserservis.com'a üye olan kullanıcılar, site hakkında haberler, yeni kitaplar, indirimler, promosyonlar ve özel fırsatlar ile ilgili bilgilendirme mesajlarının kendi e-posta adreslerine gönderilmesini kabul etmiş sayılırlar. Bu bilgilendirme mesajları daha sonradan kullanıcılar tarafından iptal edilebilir.
  • boyserservis.com.'da doğrudan ya da dolaylı yollardan diğer internet sitelerine dış bağlantı verilebilir. Bu dış bağlantıların bulunduğu internet sitelerinin içerikleri tamamen o sitelerin kendi sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden veya bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir problemden boyserservis.com.tr sorumlu tutulamaz.
  • boyserservis.com kullanıcılara daha iyi bir hizmet verebilmek için sunmuş olduguğu hizmetlerde, ödeme ve teslimat yöntemlerinde kullanıcılara daha önceden haber vermeksizin tek taraflı olarak değişiklikler yapabilir.
  • boyserservis.com değişen kanunlara ve koşullara göre sözleşmelerde ve şartlarda (Satış, İade, v.b.) her zaman tek taraflı olarak değişiklik yapabilir.
  • boyserservis.com işbu Kullanım Şartları bildiriminde geçen hükümleri önceden bildirmeksizin boyserservis.com.tr sitesinde yayınlamak şartıyla düzenleyebilir. Yapılan düzenlemeler bildirimin yayınlandığı tarihte yürürlüğe girmiş kabul edilirler.

Garanti ve İade Koşullarımız

boyserservis.com dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır. Siparişleriniz ortalama 3 işgünü içerisinde anlaşmalı kargoya teslim edilir. Kargoya verilen siparişle ilgili tarafınıza mail gönderilerek siparişinize ait kargo referans numarası belirtilmektedir. Pazar günleri kargo firmalarının çalışmamasından dolayı teslimat yapılmamaktadır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden domainadresiniz.com sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon var mı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. domainadresiniz.com a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)

Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat.

Kargo firmasının görevi domainadresiniz.com dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

İADE

Her türlü kozmetik ürünlerinde iade hakkinin kullanilmasi için ürünün ambalajinin açilmamis, bozulmamis ve ürünün kullanilmamis olmasi sartina baglidir. İade hakki nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI’ya aittir.

İade işleminizin gerçekleştirilmesi için;

İade edilecek ürün, teslim alınan orijinal paketi / kutusu ile gönderilmelidir. (Örnek: Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez.) Ürün teslim aldığınız haliyle iade edilmelidir.

Gönderilen faturanın arka kısmında yer alan ‘Ürün İade Formu’ eksiksiz doldurulmalıdır.

İade edilecek ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.

Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün faturası kurumsal firma adına düzenlenmiş ise  iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, ‘Ürün Birim Fiyatı+KDV’ şeklinde kesilmiş ‘İade Faturası’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İade Faturası’ kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

NOT: İade işleminizi gerçekleştirmeden önce, siparişinizle ilgili gerekli inceleme domainadresiniz.com İade Uzmanı tarafından yapılmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünün incelenmesinin gerekli görüldüğü durumlarda, markanın yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya kontrol için gönderilir. Ürün iade işlemleriyle ilgili olarak sadece domainadresiniz.com ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Tüm iade talepleri domainadresiniz.com Müşteri Hizmetleri’ne bildirilmeli ve domainadresiniz.com ‘a gönderilmek üzere tarafınızdan kargo ile yollanmalıdır.

385 SAYILI VERGİ USÜL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken, elinizde bulunan ve firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.

İade İşleminiz Gerçekleştiğinde:

İade işleminiz gerçekleştiğinde size otomatik olarak bir bilgi e-postası gönderilecektir. İade işleminizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade edilen tutarın ekstrenize artı bakiye olarak yansıma süresi 10 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. boyserservis.com’un bu sürece herhangi bir müdahalede bulunması mümkün değildir. Herhangi bir gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.